poniedziałek, 11 września 2017

Skandynawia w męskim wydaniu
Czasami aranżacje wnętrz mojego autorstwa są realizowane po wielu miesiącach od zakończenia pracy projektowej. Do momentu opuszczenia budowy przez ekipę wykończeniową nie zawsze mam możliwość pokazania projektu w pełnej krasie. Tym razem przedstawiam Wam aranżację sprzed pół roku. Jej realizacja przewidziana jest na przełom roku 2017/2018.

Zacznę od początku. Zgłosił się do mnie młody mężczyzna, który zakupił swoje pierwsze mieszkanie i nie miał zupełnie pomysłu jak je urządzić. Wiedział jedno, że chce niepowtarzalnego projektu w nowoczesnym wydaniu. Długo rozmawialiśmy o tym co się jemu podoba, w jakich wnętrzach dobrze się czuje, jednak wciąż nie potrafił do końca określić stylu, który najlepiej definiowałby jego gust. Musiałam trochę zaryzykować i kierując się intuicją oraz swoim poczuciem estetyki zaproponowałam skandynawskie wnętrz w męskiej, lekko surowej wersji. Okazało się, że trafiłam idealnie w oczekiwania inwestora. Zobaczcie sami wizualizacje projektu.

Wizualizacje wykonał Maciej Żukowski 

2 komentarze:

  1. Wielu osobom podoba się styl skandynawski, ale mnie te spokojne, stonowane kolory raczej nie przekonują. Nie lubię zwłaszcza bieli.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetnej jakości skandynawskie wydanie zagospodarowania wnętrz. Bardzo ciekawy styl.. I najlepsze w tym to że mi się mega podoba :)

    OdpowiedzUsuń