wtorek, 8 sierpnia 2017

Projekt mieszkania na sprzedaż
Na co dzień poza projektowaniem przestrzeni mieszkalnych dedykowanych i dopracowanych pod konkretnych użytkowników, zajmuję się również aranżowaniem wnętrz przeznaczonych na sprzedaż. Należą do nich inwestycje zakupione w stanie do remontu i zbywane po generalnej metamorfozie.
Uczestniczę wówczas w procesie projektowym, inwestorskim oraz na etapie sprzedaży. Szczególnie przyjemnym momentem jest przygotowania nieruchomości do handlu czyli tzw. home staging, polegający na udekorowaniu przestrzeni i przeprowadzeniu sesji zdjęciowej.

Tym razem miałam za zadanie zaprojektowanie w przestronnym trzypokojowym mieszkaniu wygodnej i estetycznej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Wnętrze zaplanowane w stylu skandynawskim wymagało wymiany podłóg, odświeżenia ścian oraz odpowiedniego zaaranżowania kolorystycznego i materiałowego. Zachowałam układ funkcjonalny wnętrza oraz poszczególnych pomieszczeń. Przemiana przy stosunkowo niedużym nakładzie finansowym okazała się spektakularna. Zobaczcie sami.


Kuchnia przed i po remoncie:
Łazienka przed i po remoncie:

Przedpokój przed i po remoncie:


Jak Wam się podoba metamorfoza?


2 komentarze:

  1. Dzień dobry, piękne wnętrza! Mam pytanie odnośnie odcięcia sufitu w kuchnni - jakiej jest wysokości? Pozdrawiam, Ania

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo :)...odcięcie koloru na ścianie przy suficie jest na szerokość taśmy malarskiej, w tym przypadku 3 cm.

      Usuń