piątek, 27 maja 2016

Grafika w salonie + KONKURS
Jeszcze nigdy podjęcie decyzji dotyczącej wnętrza naszego mieszkania nie zajęła nam tyle czasu. Plakaty do salonu wybieraliśmy prawie trzy miesiące i teraz wiemy, że warto było szukać tych idealnych.

Mieliśmy proste założenie. Na ścianie zaplanowaliśmy trzy grafiki, jedną tzw. wspólną czyli łączącą nasze wspólne upodobania oraz po jednej charakteryzującej każdego z nas z osobna. I tak jak szybko wybraliśmy poster z widokiem Chicago w stylu retro, tak długo szukaliśmy indywidualnych plakatów. Trudność polegała na skomponowaniu stylistycznie i kolorystycznie trzech grafik. W końcu się udało. Rafał, z racji na miłość do muzyki, znalazł rysunek akordeonu a ja idąc w kierunku minimalizmu zdecydowałam się na replikę szkicu Picassa. Wszystko oprawiliśmy w ramki i postawiliśmy na próbę na wezgłowiu kanapy. Przyznam szczerze, że takie wyeksponowanie plakatów bardzo nam się podoba i zastanawiamy się czy w ogólne wieszać je na ścianie. Choć pewnie nasza Córeczka w końcu nas do tego zmotywuje ;)


UWAGA KONKURS!

Do wygrania piękny plakat ALFABET 
projektu IL DESIGN FOR KIDS


  WARUNKI KONKURSU: 

1. Wyraź chęć udziału w konkursie w komentarzu poniżej postu lub 

2. Jeśli posiadasz Instagram obserwuj profil @makenewhome i udostępnij zdjęcie konkursowe na swoim profilu oznaczając je @makenewhome oraz polub moje zdjęcie konkursowe i wpisz pod nim chęć udziału w konkursie  (Nie jest to warunek konieczny. Konkurs odbywa się na blogu i na Instagramie. Zapisując się do konkursu w dwóch miejscach podwajasz szansę na wygraną.)

3. Osoby zostawiające komentarz anonimowo proszę o pozostawienie e-maila w komentarzu ze zgłoszeniem.

4. Konkurs trwa do 29.05.2016 r do godziny 21:00.

5. Wyniki konkursu na blogu i Instagramie w dniu jego zakończenia.

POWODZENIA!

6 komentarzy:

 1. Wasze grafiki są świetne. Zresztą jak cały salon. A ja chętnie wezmę udział w konkursie na plakat Alfabet.sama szukam czegoś do pokoju syna już od dłuższego czasu. Nie mogę się zdecydować, może problem sam się rozwiąże? ��😉

  OdpowiedzUsuń
 2. Z checia wezme udzial w konkursie, jesli wygram syn ogromnie sie ucieszy z alfabetu w swoim pokoju

  OdpowiedzUsuń
 3. zgłaszam chęć udziału w konkursie :-) tymgaba@gmail.com
  Joanna

  OdpowiedzUsuń
 4. Plakat idealny do pokoju synka,ktory właśnie projektuje. Przeprowadzka do nowego lokum za pasem. Oczywiście: zgłaszam swój udział w konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam sie do konkursu. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olu konkurs został już rozstrzygnięty 29 maja...pozdrawiam

   Usuń