piątek, 25 marca 2016

Wielkanoc w naszym domu
Za chwilę spełni się jedno z moich marzeń - święta w naszym mieszkaniu. Nie zdążyliśmy wprowadzić się przed Bożym Narodzeniem, ale jesteśmy już w pełni gotowi, aby urządzić Wielkanoc. Nawet nie wiecie jaką radość sprawia mi ta świadomość.

Z przyjemnością zaczęłam przygotowywać nasz dom na ten wyjątkowy czas. Nie mówię tu o prozaicznym sprzątaniu ale o detalach i dekoracjach, których brakowało naszemu wnętrzu. Udało mi się skomponować wystrój naszego stołu z pięknym lnianym obrusem, uroczym wieńcem i kwiatami. Ale co najważniejsze nareszcie możemy zaserwować świąteczne śniadanie na naszym ślubnym serwisie, który czekał na ten moment prawie 5 lat! Dotychczas kurzył się w pudle w piwnicy moich rodziców. Wybór prostej zastawy w białym kolorze okazał się bardzo uniwersalny i ponadczasowy. 

Jak Wam się podoba nasz Wielkanocny stół?Przy tej okazji chciałabym Wam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia. Aby czas Wielkiej Nocy przyniósł Wam wiele radości, spokoju ducha i wytchnienia a Wasze serca wypełniła miłość i boża łaska. 
Wesołego Alleluja!4 komentarze:

 1. Chciałabym Ci życzyć pięknych świąt, dużo słonka, miłości i spełnienia marzeń tych małych i tych dużych! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie :)..Tobie również radosnych, spokojnych świąt i samej pomyślności :)

   Usuń
 2. Piękne zdjęcia, bardzo ładnie udekorowany stół, bez "świątecznej" przesady, wszystko w punkt :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)...w tym roku wybrałam estetykę naturalną ;)

   Usuń