czwartek, 25 lutego 2016

Pasja i twórczość
Czy wyobrażacie sobie życie bez pasji? Ja nie. To jeden z fundamentów naszego szczęścia i spełnienia. A jeśli do tego pasja wyraża się w twórczości, którą można dzielić się z innymi to już więcej nam w tej kwestii nie trzeba.

Czasem myślę, że jestem w czepku urodzona. Już w podstawówce wiedziałam, że w przyszłości chcę być architektem i konsekwentnie do tego dążyłam. Dziś mam swoją pracownię projektową i wypełniony kalendarz zleceń. Ale co w tym najważniejsze, spore grono zadowolonych inwestorów, z większością których do dziś utrzymuję stały kontakt. A wszystko dzięki mojej ciężkiej pracy i projektom, które dają satysfakcję zarówno mnie jak i moim klientom. Tworzę z pasją i pełnym zaangażowaniem o czym możecie się przekonać oglądając moje pomysły i ich efekty końcowe.

Kolejną moją pasją są meble retro. Z wielką przyjemnością dzielę tę (inne także) fascynację z Rafałem, który zajmuje się realizacją naszego wspólnego zamiłowania. Część rzemieślniczej twórczości mebli w stylistyce lat 50/60-tych mogliście już oglądać na blogu. Więcej o  tym w zakładce DIY. Nie ustajemy w poszukiwaniu nowych designerskich perełek do odrestaurowania. Choć jeszcze dwie czekają na swoje nowe życie. A my czekamy na odrobinę wolnego czasu. W końcu prawdziwa twórczość wymaga 100 % poświęcenia :)
  
Z Waszych maili i komentarzy wiem, że czerpiecie z bloga inspiracje, pomysły, wiedzę i motywację do działania. Tym razem swoje uznanie i wsparcie dla nas możecie wyrazić swoim cennym głosem sms w konkursie Blog roku 2015 a przy okazji zrobić coś dobrego.  

Będziemy Wam bardzo wdzięczni za każdy głos:

SMS o treści B11421 

na numer 7124 

koszt SMS to 1,23 zł z VAT

Środki uzyskane przez organizatora z głosowania SMS zostaną przekazane Fundacji Dziecięca Fantazja, której celem jest spełnianie marzeń dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz