poniedziałek, 9 listopada 2015

Zmiany, zmiany, zmiany
Już niedługo, bo 1 grudnia, minie rok odkąd prowadzę tego bloga. Nie będę się rozpisywać o korzyściach jakie przyniosło mi tworzenie Make new home. Wspomnę tylko o fantastycznych ludziach, których poznałam za jego sprawą. To jest duża wartość dodana blogowania, mam na myśli zarówno Was, drodzy Czytelnicy jak i innych blogerów. Wasze komentarze, maile, lajki na FB świadczą o tym, że to co tu robię ma sens, stanowi cenne źródło inspiracji i wiedzy. Ostatnio tworzenie bloga sprawia mi jeszcze większą przyjemność.

Wszystko za sprawą Rafała, mojego wspaniałego męża, który już oficjalnie dołączył do mnie i stał się współtwórcą Make new home. Dzięki temu mamy kolejną wspólną rzecz, nad którą razem pracujemy i to sprawia nam największą radość. Cieszę się, że tak entuzjastycznie przyjęliście jego pierwszy post. Tych, którzy nie mieli okazji na lekturę wpisu zapraszam tutaj

A tak zrodził się pomysł wspólnej twórczości.

Dwa tygodnie temu Rafał pracował nad szafką RTV do naszego nowego mieszkania. Odrestaurowywał ją krok po kroku a ja wszystko dokumentowałam zdjęciami. Wieczorem rozmawialiśmy o meblu, planując kolejne realizacje.

Ja: Szafka wyszła świetnie. Super robota. Wrzucę zdjęcia na bloga.

Rafał: A może założyć bloga o odrestaurowywaniu mebli retro?

Ja: To może zacząłbyś to opisywać na Make new home? Miałbyś swój dział DIY. Czytelnicy na pewno chętnie o tym przeczytają.

Rafał: Czemu nie, mogę spróbować. 

Ja: Świetnie. Mamy zdjęcia, musisz tylko napisać krok po kroku co po kolei robiłeś.

Rafał: Dobra, jutro usiądę do pisania

I tak po dwóch dniach powstał pierwszy z wielu postów Rafała. Przy okazji przekonał się ile czasu wymaga stworzenie jednego wpisu. Wypatrujcie już następnego, bo niedługo będą gotowe krzesła do naszej kuchni.

(zdjęcie autorstwa Marka Popławskiego pochodzi z naszej sesji ślubnej)


4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Tak to Gdańsk, nasze ulubione polskie miasto :)

   Usuń
 2. Super. Nie mogę się doczekać tych DIY! Uwielbiam to! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również nie mogę się doczekać..szczególnie, że będą to meble do naszego mieszkania ;)

   Usuń