środa, 2 września 2015

Kolorowe baterie
Koniec nudy w łazience i kuchni! Kolorowe baterie umywalkowe, prysznicowe i zlewozmywakowe to idealny sposób na proste i szybkie ożywienie wnętrza.


Coraz więcej producentów armatury wprowadza do swojego asortymentu inne niż klasyczne chromowane baterie. Jest to ukłon w stronę wciąż zmieniających się trendów i rosnących potrzeb konsumentów na niebanalne i nowatorskie rozwiązania. A że wszyscy kochamy piękny, wyszukany design takie detale we wnętrzu cieszą jeszcze bardziej.

Na rynku poza odcieniem chromu, inoxu i satyny dominuje czerń. Baterie w tym kolorze są detalem podkreślającym charakter pomieszczenia, elementem bardzo wyrazistym i eleganckim. Stanowią same w sobie doskonałą dekoracją.
 Oprócz armatury monochromatycznej znajdziemy baterie w energetycznych żółciach, intensywnych czerwieniach i pomarańczach czy stonowanej miedzi. Tylko od naszej wyobraźni i odwagi zależy czy uda nam się przełamać szablonowe myślenia o łazience i wprowadzić do niej kolorystyczny akcent. A jest w czym wybierać.


2 komentarze: