czwartek, 13 sierpnia 2015

Meble do pokoju dziecięcego
Tuż przed moim urlopem odezwała się do mnie moja dawna inwestorka, z prośbą o pomoc w przearanżowaniu jej sypialni. Już niebawem w pomieszczeniu będzie potrzebowała miejsca na łóżko dla dwóch osób oraz łóżeczko niemowlęce. Zadanie jest arcytrudne ze względu na niewielkie rozmiary pokoju. Ale mam już fajną koncepcję na zagospodarowanie tej sypialni. Szukając inspiracji i pomysłów na najlepsze rozwiązania natrafiłam na doskonałą w swojej prostocie i funkcjonalności markę z USA.

Mowa tu o firmie Oeuf, którą tworzy francusko-amerykańskie małżeństwo. W projektach mebli największy nacisk kładą na jakość, praktyczność i funkcję.  Wszystko to komponują tworząc piękny, ponadczasowy design. Produkty marki Oeuf to kwintesencja wysmakowanego minimalizmu, elegancji i uniwersalności. Pomysłowe rozwiązania, kompatybilne elementy dające możliwość własnych kompozycji, w pełni ergonomiczne, przemyślane i co równie ważne, estetyczne.

W tym przypadku jakość idzie w parze z ceną. Także ograniczona możliwość nabycia z Polski stanowi duży problem. Jednak jest to doskonałe źródło inspiracji i lekcja wyważonego i kreatywnego designu użytkowego. Na pierwszy rzut oka zwyczajny, po chwili daje się dostrzec jego wysublimowany charakter i  stylowe łączenie kształtów i materiałów.

Szczególnie przypadło mi do gustu przepiękne łóżko piętrowe i zabawne, wręcz urocze w swojej formie dziecięce krzesło (jak ja bym chciała je mieć!). Rozważam inspirację łóżkiem z białym ogranicznikiem do pokoju mojej Córeczki.

Marka Oeuf to nie tylko meble do pokoju dziecięcego ale także godne uwagi pomysłowe ubranka, pościel i elementy dekoracyjne.
A tak przy okazji, jak wszystko dobrze się ułoży to za miesiąc wchodzimy z pracami wykończeniowymi w nowym mieszkaniu. Już nie mogę się doczekać.

Źródło zdjęć Oeuf

1 komentarz:

  1. Minimalistyczne meble świetnie spełniają swoje zadanie. Mam z ich wykorzystaniem urządzone mieszkanie i dzięki temu miejsca jest sporo więcej.

    OdpowiedzUsuń