wtorek, 21 lipca 2015

Projekt gabinetu rehabilitacji
Oprócz wnętrz mieszkalnych projektuję także przestrzenie komercyjne i lokale użytkowe. Chciałabym pokazać Wam jedną z takich inwestycji - aranżację gabinetu rehabilitacji. 

Zastaliśmy z inwestorem pomieszczenie o niezbyt udanym wystroju, wymagające wielu prac remontowych. Założyliśmy, iż nie będziemy zmieniać układu funkcjonalnego wnętrza, które okazało się odpowiednie do działania w nim gabinetu rehabilitacji. Musieliśmy jedynie przysłonić drugie drzwi stanowiące nieużyteczną komunikację. Dzięki temu zyskaliśmy do wykorzystania pełną płaszczyznę ściany. Koncepcja estetyczna wnętrza opierała się na stonowanej kolorystyce ścian i mebli, z mocnym energetycznym akcentem w postaci pomarańczowej barwy wykładziny podłogowej. Dodatkowy detal urozmaicujący przestrzeń stanowią szaro-białe pasy na jednej ze ścian. Spore połacie okien wprowadzają do wnętrza dużo naturalnego światła, dodając mu przestronności.  
W pomieszczeniu zagospodarowaliśmy niezbędne sprzęty do nowoczesnej fizjoterapii. Przedmioty potrzebne do ćwiczeń i masażu znalazły swoje miejsce w pojemnej zabudowie. Minimalistyczny styl gabinetu sprzyja relaksowi i pracy nad powrotem do zdrowia. W połączeniu z profesjonalną i wykwalifikowaną kadrą, stanowi dla pacjenta doskonałe, w pełni komfortowe miejsce do rehabilitacji.  
Zobaczcie sami jak efektownej metamorfozy dokonaliśmy.


Gabinet przed remontem

Gabinet po remoncie


Moja praca wiąże się z wielogodzinnym siedzeniem przy komputerze. Jest to pozycja niesprzyjająca zdrowiu kręgosłupa i często odczuwam z tego powodu duży dyskomfort. Miałam okazję kilkakrotnie skorzystać z fantastycznych masaży fizjoterapeuty - właściciela gabinetu. Muszę przyznać, że jest znakomitym fachowcem a jego dłonie potrafią zdziałać cuda. Szczerze polecam :)

Kontakt znajdziecie na stronie:
www.fizjoup.pl

Zachęcam do polubienia profilu na facebooku:
www.facebook.com/fizjoup


6 komentarzy:

 1. Pomarańczowa podłoga daje ciekawy kontrast w zestawieniu z białymi ścianami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bije optymizm z tego wnętrza. Pasy na ścianie i kolor podłogi nadają gabinetowi nietuzinkowy charakter. Aż chciałoby się położyć na tym łóżku ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że udało się osiągnąć taki efekt :)

   Usuń
 3. Czy można wiedzieć z czego została wykonana podłoga?

  OdpowiedzUsuń