czwartek, 16 lipca 2015

Home staging part 2 - metamorfoza mieszkania na sprzedaż

Mieszkanie, którego metamorfozę home staging prezentowałam Wam miesiąc temu znalazło swojego nabywcę w ciągu tygodnia. Idąc za ciosem przygotowałam kolejną nieruchomość do sprzedaży. Tym razem do współpracy zaprosiłam profesjonalnego fotografa, aby uzyskać jeszcze lepszy wizualny efekt.Lokal został wykończony w stylistyce skandynawskiej. Podobnie jak w poprzednim mieszkaniu, także tutaj przeprowadzono kapitalny remont i umeblowano oraz wyposażono kuchnię i łazienkę. W swojej pracy skupiłam się na zaaranżowaniu właśnie tych pomieszczeń. Właściciel docenił siłę oddziaływania home stagingu przy okazji wcześniejszej nieruchomości i przeznaczył na metamorfozę budżet w wysokości 300 zł.

Udało mi się w tej kwocie zakupić:

- taboret,

- zegar,

- plakat,

- 2 kubki z talerzami,

- 2 słoiki,

- deskę do krojenia,

- wazon,

- kwiat cięty,

- dzbanek,

- 2 szklanki,

- ścierkę kuchenną

- bazylię wraz z osłonką

- 2 ręczniki kąpielowe,

- akcesoria łazienkowe;

- dwie świeczki.Wnętrze kuchni bez dekoracji było bardzo przytulne i wygodne. Dodając kilka elementów ożywiłam je, przełamując szaro-białą tonację wykończenia. Zagospodarowałam mały kąt jadalniany, pokazując wielofunkcyjność pomieszczenia.


Łazienka nabrała przytulnego wyrazu dzięki pięknym, białym ręcznikom. Niebieskie świece i szare akcesoria łazienkowe uatrakcyjniają przestrzeń, nadając jej kameralny charakter.
Zdjęcia po metamorfozie home staging wykonane przez Radosława Sakowskiego, w pełni oddają przestronność i urok mieszkania. Neutralna kolorystyka stanowi doskonałą bazę do mebli i drobnych elementów wyposażenia w dowolnej formie. Zdecydowałam, że nie będę przysłaniać widoku za oknem o wyjątkowo zielonym nasyceniu, które uprzyjemnia codzienne funkcjonowanie we wnętrzu
Po wszystkich zabiegach upiększających mieszkanie przysiadłam na chwilę na taborecie w kuchni. Uświadomiłam sobie, że dobrze się czuję w tym wnętrzu i mogłabym tu zamieszkać. Co oznacza, że metamorfoza się udała :) 
Czekamy zatem na nowego właściciela.


7 komentarzy: