wtorek, 12 maja 2015

Kolejna wizyta na budowieTo już ostatni etap budowy. W mieszkaniu są rozprowadzone wszystkie instalacje, otynkowane ściany zewnętrzne i konstrukcyjne oraz wylana posadzka. Do zamontowania pozostał osprzęt czyli włączniki i gniazdka elektryczne, grzejniki oraz uzupełnienie bruzd i ubytków ściennych.
Wszystko wygląda bardzo fajnie, aż chce się już wejść z pracami wykończeniowymi. Jednak będzie to możliwe dopiero we wrześniu. Cały czas trwają roboty budowlane w pozostałych mieszkaniach i lokalach użytkowych oraz na elewacji budynku. Całość nabrało finalnego kształtu a ja już oczami wyobraźni wykańczam poszczególne pomieszczenia. Tak bardzo chce się być z powrotem na swoim, być całkowicie niezależnym i cieszyć się własną przestrzenią mieszkalną oraz intymnością. Nie mogę się doczekać kiedy będę pokazywać Wam kolejne etapy wykańczania i urządzania wnętrza.

W ostatni weekend byliśmy z mężem w Lublinie i zaszliśmy do jednej z galerii handlowych. Była tam spora ekspozycja mebli ogrodowych jednego z marketów budowlanych, która zachęciła nas do planowania zakupu wyposażenia na nasz balkon. Chcielibyśmy mieć namiastkę własnego ogrodu i przestrzeni rekreacyjnej. Ale o tym napiszę w oddzielnym poście.

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. budowlaniec a tak mało spostrzegawczy..porównaj z poprzednimi zdjęciami i znajdź różnicę :)

   Usuń
  2. "Do zamontowania pozostał osprzęt czyli włączniki i gniazdka elektryczne" a ja tutaj widzę jeszcze bruzdy, komin odkryty, ubytki w działówkach i co najmniej brak grzejników tak okiem budowlańca

   Usuń
  3. nie potrzeba do tego oka budowlańca..ale jeżeli mam być drobiazgowa to proszę: "Do zamontowania pozostał osprzęt czyli włączniki i gniazdka elektryczne, grzejniki oraz uzupełnienie bruzd i ubytków ściennych."...myślę że teraz wszyscy są usatysfakcjonowani :)

   Usuń
 2. mieszkanie robi wrażenie bardzo jasnego, super :)

  OdpowiedzUsuń