czwartek, 12 marca 2015

Tymczasem na budowieŹródło Instal Projekt

W mieszkaniu została już rozprowadzona instalacja elektryczna. Zrobiłam zdjęcia wszystkich pomieszczeń, aby po otynkowaniu ścian było wiadomo jak przebiegają kable. W między czasie przyszedł mi do głowy pomysł innej aranżacji wanny.
Postanowiłam przenieść deszczownicę, baterią natryskową i szklaną przesłoną na przeciwległy bok wanny tj. na ścianę obok sedesu. Natomiast wylewkę wannową umieszczę na ścianie wzdłuż długiego boku wanny. Sanitariat będzie miał 75 cm szerokości i odpływ na środku. Dzięki tym zmianom korzystanie z wanny i funkcji prysznica będzie przyjemniejsze i wygodniejsze.
Wybrałam już grzejnik łazienkowy i domówiłam się z deweloperem, który kupi go w cenie hurtowej. Zainstalujemy model Modo firmy Instal Projekt w kolorze C34 white mat. Jeszcze na etapie budowy zostanie wyprowadzony odpowiedni rozstaw podłączenia grzejnika.

6 komentarzy:

 1. Z tym grzejnikiem dobry ruch :) Bo potem to naprawdę niepotrzebne bujanie..
  A kto będzie montował stelaże podtynkowe? Bierzecie z geberita? Bo to jedna z większych wtop na mojej budowie była ;) Zamówienie geberita do którego w komplecie były do wyboru tylko dwa przyciski i to w stylistyce bliskiej zapleczu sklepu tesco heh
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewa stelaż podtynkowy będziemy wybierać i montować już na etapie prac wykończeniowych. Nie powinno być problemu z dobraniem przycisku spłukującego do geberitu.

   Usuń
  2. a czy musi być z Geberita? jest kilku producentów z dużym wyborem

   Usuń
  3. Jest ich trochę na rynku. Zobaczymy co wybierzemy.

   Usuń
 2. ładny ten grzejnik czy jednak nie za wąski na ręczniki?
  bateria po środku wanny jest bardzo fajnym rozwiązaniem, łatwo dostępnym i wygodnym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybrany model grzejnika ma wymiary 60 cm szerokości i 100 cm wysokości, więc jest wystarczająco duży :) Na zdjęciu jest węższy model.

   Usuń