poniedziałek, 1 grudnia 2014

Na początek


To nie jest mój pierwszy raz i mam nadzieję, że nie ostatni.
Ponownie staję przed ogromnym wyzwaniem  jakim jest dla mnie, architekta, projekt wnętrza własnego mieszkania. Jednak tym razem okoliczności są zupełnie inne. Moje pierwsze lokum zaprojektowałam jeszcze na studiach.
Wówczas traktowałam to jako eksperyment, zadanie doświadczalne z przyzwoleniem na popełnianie błędów i naukę sztuki kreowania przestrzeni. Projektowałam dla siebie, z perspektywą pojawienia się drugiej osoby. Tym razem inwestorów jest dwoje,a w zasadzie troje i co za tym idzie więcej potrzeb, oczekiwań i wizji. Ja też jestem już innych architektem. Bardziej doświadczonym, mądrzejszym, z większą wyobraźnią i świadomością projektową oraz techniczną.

Na blogu będę pokazywać i opisywać krok po kroku cały proces projektowy i inwestycyjny. Prezentować pomysły i różnorodne koncepcje na wymarzone wnętrze. Przekazywać wiedzę techniczną, spostrzeżenia projektowe oraz emocje temu towarzyszące. Będę tworzyć od podstaw swoją przestrzeń mieszkalną, od zmian deweloperskich, poprzez etap projektowy do prac wykończeniowych.

Rozpoczynam kolejne osobiste i zawodowe wyzwanie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz